Pirmoji VU TSPMI Alumnų stipendijos laureatė

Pirmoji VU TSPMI Alumnų stipendijos laureatė

VU TSPMI Alumnų draugija, bendradarbiaudama su VU TSPMI administracija bei VU SA TSPMI, įsteigė naują Alumnų  stipendiją, skiriamą besiimantiems lyderystės bendruomenėje ir už veiklą akademinėje, socialinėje, pilietinėje veikloje.

Pirmąja VU TSPMI Alumnų stipendijos laureate tapo aktyvi VU SA TSPMI narė ir buvusi žmogiškųjų išteklių srities koordinatorė Augustė Dudutytė. Augustė, kaip World Merit organizacijos narė bei programų Merit360 ir Unleash dalyvė, 2016-2017 m. m. buvo išskirtinai aktyvi į darnų vystymąsi nukreiptoje tarptautinėje jaunimo veikloje. Tuo pačiu metu ji demonstravo iniciatyvumą įgyvendindama naujas idėjas kaip VU SA TSPMI žmogiškųjų išteklių srities koordinatorė, savanoriaudama vaikų stovykloje „Lietuvos Atgaja“ bei prisidėdama prie akcijos „Darom 2017“ koordinavimo. Ir, žinoma, puikiai mokėsi.

VU TSPMI alumnai sveikina pirmąją stipendininkę ir tikisi, kad kasmetinė Alumni stipendija įkvėps VU TSPMI studentus ne tik siekti kuo aukštesnių studijų rezultatų, bet ir imtis akademinės, pilietinės ar socialinės lyderystės Instituto, Lietuvos ir net globaliu mastu.

Savo ruožtu taip pat sveikiname Augustę ir linkime ir toliau išlikti tokiai aktyviai ir darbingai!