VU SA TSPMI išvažiuojamieji mokymai ‘18

VU SA TSPMI išvažiuojamieji mokymai ‘18

 

2018 m. kovo 23-25 dienomis Senosios Gegužinės ūkyje (Kaišiadorių r.) vyko VU SA TSPMI pavasario išvažiuojamieji mokymai, kurių akimirkomis skubame pasidalinti.

Kovo 23 d. mokymai tradiciškai prasidėjo nuo komandos stiprinimo užsiėmimų, kurių paskirtis buvo paruošti atstovybininkus darbams, kurie reikalauja glaudaus komandos narių ryšio. Antra pirmos mokymų dienos dalis buvo skirta paskaitoms apie aukštojo mokslo Lietuvoje ateitį ir pagrindinius iššūkius. VU SA akademinio proceso reikalų koordinatorius Arnoldas Solovjovas sugebėjo atsakyti į visus studentus dominančius klausimus bei įkvėpti juos ieškoti problemų sprendimo savarankiškos užduoties metu.

 

Šeštadienį studentai susidūrė su rimtu iššūkiu… Pasirodo, studento atstovybės struktūrą ne taip jau ir lengva perkąsti. Pasitelkę visą savo ištvermę ir nuoširdų norą pažinti, atstovybininkai sugebėjo ne tik įvykdyti patikėtas užduotis, bet ir pasiūlyti savo sprendimus geresnio studentų atstovavimo tikslui pasiekti. Vakarinė mokymų dalis buvo nemažiau darbinga, kadangi studentai turėjo ne tik atlikti atstovavimo problemos atsekimo užduotis, bet ir pradėti planuoti VU SA TSPMI gimtadienio renginį.

Kovo 25 d., trečią ir paskutinę mokymų dieną VU SA TSPMI koordinatoriai papasakojo apie jau įvykdytus darbus Politologų Dienoms (PoDi) besiruošiant. Idėjų jau labai daug, į priekį pasistūmėta, bet pagrindinis darbas laukia dar ateityje.

Tikėkimės, kad šie mokymai įkvėpė VU SA TSPMI narius ir suteikė jiems žinių, kurios padės pasiekti visus užsibrėžtus tikslus!